Lista dyskusyjna EEG
  Na przełomie października i listopada 2004 r. została uruchomiona lista dyskusyjna o nazwie "Elektroencefalografia". Lista ta jest listą otwartą, przeznaczoną dla osób zainteresowanych problemami związanymi z EEG czy też szerzej z elektrofizjologią i neurofizjologią. Lista powinna służyć dyskusjom związanym z powyższą tematyką. Listę obsługuje bezpłatny serwer yahoo.com.
Osoby chcące zapisać się na listę "Elektroencefalografia" proszone są o skorzystanie z zamieszczonych poniżej linków.

Podstawowe zasady listy "Elektroencefalografia":
  1. Lista "Elektroencefalografia" jest listą otwartą, przeznaczoną dla osób zainteresowanych problemami związanymi z EEG, elektrofizjologią i neurofizjologią. Podstawowym językiem listy jest polski, akceptowalne są także listy w innych językach.
  2. Lista nie jest moderowana. Nie ma na niej osób zawodowo trudniących się odpowiadaniem na zadawane pytania. Nie należy więc oczekiwać, że na każdy list zostanie wysłana odpowiedź i każdy przedstawiony problem zostanie rozwiązany.
  3. Wysyłanie korespondencji do członków listy odbywa się poprzez wysłanie listu na adres elektroencefalografia@yahoogroups.com, list ten zostanie automatycznie przekazany WSZYSTKIM członkom listy "Elektroencefalografia".
  4. Na liście obowiązują zasady netykiety, nieprzestrzeganie jej, wysyłanie spamu, używanie określeń powszechnie traktowanych jako obraźliwe może skutkować usunięciem z listy.
  5. W celu zapisania się na listę proszę o wysłanie listu na adres elektroencefalografia-subscribe@yahoogroups.com lub skorzystanie z zamieszczonych poniżej linków.
  6. W celu wypisania się z listy proszę o wysłanie listu na adres elektroencefalografia-unsubscribe@yahoogroups.com

Serdecznie zapraszam do dyskusji.

Piotr Walerjan

Linki do listy:

Click here to join elektroencefalografia
Click to join elektroencefalografia


Subscribe to elektroencefalografia
Powered by  health.groups.yahoo.com


Strona główna
  

© Piotr Walerjan MEDISOFT